Bodegemstraat 15
1740 Ternat
Tel.: 02/582 13 47
Fax: 02/582 34 54

info@nvdemarie.be

Over NV DE MARIE

NV DE MARIE is geen onbekende meer! Wie in Vlaams-Brabant, Brussel of Oost-Vlaanderen gaat bouwen of verbouwen heeft zeker al van ons bedrijf gehoord!

Al in 1950 begon n.v. De Marie, binnen de regio, als kleine leverancier van bouwmaterialen. Ondertussen is het bedrijf uitgegroeid tot een toonaangevende leverancier in:

  • bouwmaterialen
  • doe-het-zelf materialen
  • tegels en faïencen
  • sierschouwen

U kan bij ons terecht voor meer dan buitenmaterialen! Ook voor interieur oplossingen staan wij klaar om u te helpen met raad en daad. Met onze eigen zagerij hebben we een extra troef in huis om u kwalitatief maatwerk aan te bieden!

Ons bedrijf staat gerant voor een goede service dank zij onze goed gevormde ploeg medewerkers. Elk van deze medewerkers is opgeleid en klaar om u te ondersteunen met al uw specifieke vragen.

Zodoende krijgt u bij De Marie waar voor uw geld: een professionele aanpak binen een gezellig familiebedrijf, waar iedereen steeds aanspreekbaar is. Dat is onze belangrijke troef en daar gaan we voor!

U bent altijd welkom voor een bezoek aan onze zaak. Wij helpen u graag verder.

Openingsuren

De Marie Bouwmaterialen - Doe Het Zelf

Van maandag tot vrijdag 7u tot 12u en van 12u30 tot 18u
Zaterdag 8u tot 12u & 13u tot 16u

De Marie Tegels - Sierschouwen

Van maandag tot vrijdag 9u tot 12u en van 12u30 tot 18u
Zaterdag 9u tot 12u en van 13u tot 16u